Faruk Atlı Andırın'da: "İnşallah ilk seçimde bunları sandığa gömeceğimiz"

İyi Parti Kahramanmaraş Kurucu İl Başkanı Opr. Dr. Faruk Atlı, "Ahbap-çavuş ilişkileriyle ülke yönetmeyi, siyasete bağımlı adaleti, 5’li çeteyi, ekonomiyi, alım gücünün bittiğini bizde sizler gibi üzüntü ile izliyoruz. İnşallah ilk seçimde bunları sandığa gömeceğimizden hiçbir endişemiz yoktur." dedi.

İyi Parti Kahramanmaraş Kurucu İl Başkanı Opr. Dr. Faruk Atlı’nın iftar durağı bu kez Andırın’ın Çiçekli köyü oldu.Partileriyle düzenlediği iftar programlarında bir araya gelmeye devam eden İyi Parti Kahramanmaraş Kurucu İl Başkanı Opr. Dr. Faruk Atlı, bu kez iftar sofrasında Andırın’ın Çiçekli köyü sakinleriyle buluştu. Samimi bir atmosferde gerçekleşen iftar programında köy sakinleriyle sohbet eden ve onların sorunlarını dinleyen Atlı, aydınlık yarınların yakın olduğu mesajını verdi.

İyi Parti Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcıları Selahattin Aksoy ve Süleyman İpbüken’in de katıldığı program sonrası bir açıklama yapan Atlı; “Partimizin Andırın İlçe Başkanı Fatih Dal başkanımızı ve yönetimini canı gönülden kutluyorum. Her iftarda ilçemizin farklı mahalle ve köylerinde partililerimizle bir araya geliyorlar. Çiçekli Köyündeki sofra sahipliği ise bize düştü. Bu samimi sofranın bir parçası olmaktan ise son derece mutluluk duydum” dedi.

Kahramanmaraş’ı karış karış gezerek parti politikalarını anlattıklarını dile getiren Atlı konuşmasını şöyle sürdürdü; “Ülkemizin kötüye gittiği bir dönemde Anadolu’nun bağrından çıkan yiğit bir kadın elini taşın altına koyarak cesurlar hareketini başlattı. Bu hareket öyle bir hareketti ki; ilk günlerde o kadar bize zorluk çıkarttılar, yolumuza set yaptılar, engel olmaya çalıştılar. Bu girişimler bizi partimize olan inancımızı ve çalışmalarımızı daha da çok perçinledi.

İlimizin, ülkemizin nereye gidersek gidelim memleketimizin her noktasında Genel Başkanımız Meral Akşener ve biz çalışma arkadaşları, halkımız tarafından yoğun teveccühle karşılandık. Her geçen gün partimize olan yoğun ilgi, ülkemizin iyi günlerinin yakın olduğunun bir göstergesidir. Ahbap-çavuş ilişkileriyle ülke yönetmeyi, siyasete bağımlı adaleti, 5’li çeteyi, ekonomiyi, alım gücünün bittiğini bizde sizler gibi üzüntü ile izliyoruz. İnşallah ilk seçimde bunları sandığa gömeceğimizden hiçbir endişemiz yoktur.

Kaleleriyle ünlü Andırın’ımızın bu güzel köyünde kardeşlerimizle bir araya gelmekten son derece mutluluk duydum. İlimizin her karış toprağını geziyoruz, hemşerilerimizle hemhal oluyoruz. Sorunlarını dinliyoruz, sıkıntılarını çözüm bulmaya çalışıyoruz. İçtenlikle bağlı olduğumuz değerler etrafında buluşuyoruz. Biz Halil İbrahim Soframızı kurduk, tüm hemşerilerimizi ise bu sofra etrafında her zaman birlik olmaya çalışıyoruz” dedi.

29 Nis 2022 - 15:01 Kahramanmaraş/ Andirin- Siyaset