Aziz Millete Sesleniş

Aziz Türk Milleti !

Anadolu’ya risk alarak ayak bastığın, otağ kurduğun 1071’den beri ‘’ŞARK MESELESİ’’ adıyla Avrupa’nın ve uzantılarının  gündemindesin.

Anadolu’da yaşamak güç ister,bedel ister.Bugüne kadar bedel ödeyerek bu zor coğrafyada yaşadın.

Aziz Türk Milleti !

‘’Hazır ol cenge sulh-u salah istersen.’’ (Ülkende barış ve huzur istiyorsan her an savaşa hazır olacaksın.)

Dünyadaki mazlumların sığınağı,korunağı olan  Anadolu’da yaşamanın bedeli bu.

Güçlü olursan, her alanda ‘’kendin’’ ve ‘’kendine yeter’’ olursan;yeni çağa ve çağın bilgisine sahip olursan;dünyadaki tüm milletlerden daha çok çalışır,daha çok üretir ; az uyur, az yer,az konuşursan; izzetini,onurunu,yaşama heyecanını korursan; namazda ve niyazda samimiyeti,ruh derinliğini,miracı yakalarsan; ‘’ O rüku olmasa eğilmez başlar.’’ ifadesindeki  dik duruşunu tüm dünyaya gösterirsen bu topraklarda sana rahat var.Yoksa her an risk altındasın.

Aziz Türk Milleti !

Tüm düşmanlara,tuzaklara rağmen; bu coğrafyada  yaşama azmini,milli iradeni,asil duruşunu Çanakkale’de,İstiklal Savaşı’nda ve nihayet  milli direncin özeti olan 15 Temmuz’da da  ortaya koydun.

15 Temmuz, bin yıldır devam eden hak-batıl kavgasının son halkasıdır.

15 Temmuz; asla bir siyasi olay,şahıslara bağlı bir kalkışma değildir.

15 Temmuz; 1800’lerde durdurulan bir medeniyeti  ve ehli sünnet omurgayı  yok etme  hamlesidir.

Aziz Türk Milleti !

Yeryüzündeki çatışmaları kurgulayan, medeniyetlerin, kültürlerin,bilginin,doğal hayatın katili Batı medeniyeti çöküyor.İnsanlık; senin şafağını, medeniyetini, mesajını  bekliyor. Bu görev senin. Sen ki insanlığın geleceğisin. Buna inan ve doğrul.

‘’Kur’an’dan,sünnetten  alıp ilhamı, asrın idrakine söyleteceksin İslam’ı.’’  İşte 15 Temmuz’un ruhu budur.

Aziz milletim; uyan ve unutma,bunun dışındaki  izahlar SEVR’dir,LOZAN’dır

Aziz Türk Milleti !

Düşman; beyaz pirincin içine karıştırılmış beyaz taşlar gibi,çok sinsice bu ümmetin çocuklarını; İslam adına  mankurtlaştırdı,robotlaştırdı ve bu milletin üzerine kurşun yağdıracak hale getirdi.

Adını söylemekten utanç duyduğumuz,Vatikan projesi olan bu örgütün başının; milliyetinin ve dininin ne olduğu, hoca mı,kardinal mi olduğu  meçhul.Çok iyi yetiştirilmiş bu hain; sadece senin önüne değil,tüm İslam dünyasının önüne İslam adına konmuş  bir “İSLAM TUZAĞI”dır. Tıpkı;Arabistan’daki Vehhabilik, Hindistan’daki Kadiyanilik, Irak’taki Kesnizani,Pakistan’daki Tahir ül Kadri gibi…

Aziz Milletim;

Bundan sonra; bu kalkışmanın  sonuçlarına değil,sebeplerine kafa yoracaksın.Özellikle de  basiretini,ferasetini  sorgulayacaksın.

Aziz Türk Milleti !

Gün birlik günüdür.Milli birliğimizin,milli direncimizin dayanağı olan İslam adına fitne çıkaran ajan fitnecilere  fırsat verme.Hilecinin hilesini gör ve oyununu boz.Adresi ne olursa olsun  müslümanlar kardeştir.

‘’Ey Müslümanlar, kardeş olun.’’

Kardeş olursanız; ilinizi,törenizi kim bozabilir?

Yaşasın kardeşliğimiz,birliğimiz,dirliğimiz !

Yaşasın milletim, devletim.medeniyetim !

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar İbrahim Gülsu - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Hbrma Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Hbrma Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Kahramanmaraş Markaları

Hbrma Haber, Kahramanmaraş ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (554) 334 96 00
Reklam bilgi

Anket Hangi Milletvekili Halka Daha Yakın?