Corona ve Virüs Savaşları Kitabında Dikkat Çeken Detaylar

Dünyayı yöneten gizli örgütler, tarikatlar ve birçok yapılanma hakkında çalışmalar yürütmüş olan Yazar Kürşad BERKKAN, bu kez birçok kişinin sormaya çekindiği soruların yanıtlarını ortaya çıkarıyor.

Dünya, tarihin akışını şekillendirecek yeni bir döneme girdi. Tüm dünyanın gündeminde olan ve binlerce kişinin ölümüne neden Corona Virüsü, akıllara aynı soruları getirdi: Peki ya o virüsler insanları öldürmek için tasarlanan biyolojik bir silah ise?

Dünyayı yöneten gizli örgütler, tarikatlar ve birçok yapılanma hakkında çalışmalar yürütmüş olan Yazar Kürşad BERKKAN, bu kez birçok kişinin sormaya çekindiği soruların yanıtlarını ortaya çıkarıyor.

Corona Virüsü nasıl ortaya çıktı?

Virüs savaşları başladı mı?

Dünyada virüs savaşlarının boyutları nelerdir?

Virüs savaşlarının tarihi nasıl seyretmiştir?

Ülkelerin biyolojik savaş programlarında neler var?

Domuz Gribi, Kuş Gribi, Sars Virüsü gibi olayların perde arkasında kimler var?

Aşı ve ilaç sektörleri hangi baronların ellerinde?

Corona Virüsü ve virüs savaşlarına yönelik daha birçok sorunun yanıtı bu kitapta.

Corona Virüsü Hakkında Kürşad BERKKAN’dan Notlar

Hepimizin malumu Corona virüsü Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkmıştı. Hızla yayılan yeni tip Corona virüs Çin’de birçok insanın hayatına mal olmuş durumda. 1 Mart 2020 tarihi itibariyle ise Çin Hükümeti, Corona virüsünde gerileme olduğunu ve tedavi altına alınanların pek çoğunun iyileştiğini duyursa da dünyada durum pek içi açıcı değil...

Çin’den sonra özellikle İran’da bir anda yüksek oranda ölü sayısı ol- ması, İran’ın komşumuz olması ve birçok kişinin İran’dan Türkiye’ye girmiş olduğu gerçeğini düşününce insanı tedirgin ediyor. İran Corona virüsüyle mücadele devam etse de, sadece halk nezdinde değil, devlet kademesinde de önemli kayıplar vermeye başladı. Corona virüsüne yakalanan İranlı siyasilerin her geçen gün artması bunun bir biyolojik suikast olduğunu düşündürüyor.

İran sanayi bakanı, 23 milletvekili, İran parlamentosu başkan yardımcısı, cumhurbaşkanı yardımcısı, İran hükümet sözcüsü, İran sağlık bakan yardımcısı, dini lider Ali Hamaney’in torunu ve acil sağlık hizmetleri baş- kanı da virüse yakalananlar arasında.

Öte yandan Vatikan'ın en üst ismi Papa'nın da korona virüsüne yakalandığı resmen açıklanmış durumda. Bununla birlikte dünya üzerinde yine pek çok ülkede de Corona virüsü çoktan görünmeye başlandı bile. Bu virüs ile ilgili pek çok bilginin ortalıkta dolaştığı bir çoğumuzun aşina olduğu konulardan.

Örneğin Türkiye’de de Whatsapp ve Facebook başta olmak üzere çok sayıda sosyal medya platformunda Çin’de gerçek ölü sayısının 40 binin üzerinde olduğu, virüsün Wuhan'da bir yılandan bulaştığı ve yılanın yaşadığı suda füze kalıntıları bulunduğu, dolayısıyla bunun Amerika tarafından yapılmış biyolojik bir saldırı olduğu, virüsün Çin malı ürünlerle dünyaya yayıldığı gibi çok sayıda iddia ortaya atılmış durumda.

Yine başka bir iddia ise Simpsonlar çizgi disiziyle ilgili. Simpsonlar dizisinin sadık seyircileri, animasyon komedinin Corona virüsüne yıllar önce yer verdiğini düşünüyor. Dizinin 1993’te yayınlanan bir bölümünde, Japonya’dan yayılan Osaka Flu adlı virüsten söz ediliyor. Japonya’da meyve suyu işçileri paketleme yaparken, işçilerden biri, “Müdüre grip olduğumu söyleme lütfen” diyor ve sonra kutunun içine öksü- rüyor. Böylece virüs, kutuyla birlikte ABD’ye taşınıyor. Ülkede pek çok kişi hastalanıyor.

Dizinin hayranları, Çin’in Wuhan kenti yerine Japonya’dan yayılan bir virüsten söz etmesiyle Simpsonlar’ın küresel bir olayı daha 27 yıl önce öngördüğü görüşünde.

Bununla birlikte en ilginç iddialardan bir tanesi de; Buckingham Astrobiyoloji Merkezi'nden Profesör Chandra’nın Corona Virüsünün Wuhan kentinin 2200 km kuzeyinde Sonjyan şehrine düşen bir göktaşının bulaşıcı viral partikül yaymış olabileceğini ve yeni tip Corona olarak adlandırılan virüsün aslında uzaydan gelmiş olabileceğini söylemesiyle karşımıza çıkıyor.

Bunların haricinde en çok satan yazarlardan biri olan Dean Koontz'un 1981 yılında yazmış olduğu "Karanlığın Gözleri" isimli romanında ki bir detay oldukça dikkat çekici.

1981 yılında yazılan bu romanda biyolojik silahlarla ilgilenen bir programın bir parçası olarak ölümcül bir virüs oluşturan Çin Askeri Laboratuvarı virüs üzerinde araştırma yaparken, virüs Wuhan kentinde olan bu laboratuvarın çalışanlarına bulaşıyor ve sonrasın tüm Çin'e yayılı- yordu.

Tıpkı romanda anlatıldığı gibi Çin'in Wuhan kentinde bulunan bir laboratuvar vardı ve birçok açıklamaya göre dünyanın en yüksek riskli patojenleri bu laboratuvarda araştırılması için çalışmalar yürütülmüştü. İşte Corona virüsü de burada araştırıldığı sırada virüs kendini dönüştürmüş ve yeni bir hal alarak önce çalışanlara sonra da diğer insanlara yayılmıştı. Üstelik çok daha ilginci gerçekten de bu laboratuvar bugün virüsün yayıldığı iddia edilen hayvan pazarının çok yakınındadır.

Bu virüsün gerçekten de 1981 yılından bu yana programlanmış bir biyolojik silah mı yoksa tamamı ile bir rastlantı mı olduğuna dair elbette ki kesin kanıt yok. Ancak Corona virüsü hakkında bu kadar çok tesadüfün bir araya gelmesi insanlarda kuşku uyandırmıyor değil.

O nedenle toplum olarak günümüzde birçok argümanla bilinçli bir zihin kandırmacasına maruz kaldığımız için her konuya temkinli yaklaşmamız gerekiyor ve Corona virüsü de bunlardan bir tanesi.

Kürşad BERKKAN’dan Corona Virüs Reçetesi

Kıymetli dostlar, aşağıda sıraladıklarımı lütfen dikkate alınız. Pek çoğunu "biz bunu biliyorduk" diyerek okuyabilirsiniz ama bugün adeta kendi vücudumuza savaş açacağız ve bir bombardıman halinde ek gıda, takviye, ilaçlarla saldıracağız. Aşağıda ki maddelerde hem gıdalar, hem ilaç sınıfına veya takviye gıda sınıfına girenler, özel karışımlar vs. mevcuttur. Lütfen hem kendinize bu maddelerden bir çetele tutunuz. Hem de evinizde yemeklerinizde bu maddelerde yazanları dikkate alarak yemek yapınız! Unutmayın siz korku ve endişeye kapıldıkça stres hormonunuz vücudunuzda ki D vitaminini yok ediyor, D vitamini yok oldukça bağışıklığınız zayıflıyor. Corona virüsü bağışıklığı zayıf olanları öldürüyor.
Öyleyse yapacağınız ilk şey panik yapmamak, korku içinde, stres içinde olmadan önlem almak...
Sakince önlemlerinizi alın, sağlık bakanlığının açıkladığı 14 kuralı uygulayın ve aşağıda sizlere sunduğumuz reçeteyi dikkate alınız... 

1. Kişisel hijyene dikkat edeceğiz, dışarıdan evimize gelen her şeyi sirkeli suda bekleteceğiz, veya sirkeli su ile sileceğiz!


2. Elleremizi muhakkak çok iyi yıkayacağız veya dezenfektanlar yardımı ile müdahale edeceğiz.


3. Eczaneden suda eriyen Subpadeyn! (Yetişkinler günde 1 adet, 13 yaş üstü çocuklar günde yarım adet)


4. Bitkisel Karışım (sitemizde mevcut satışı) tüketeceğiz.


5. Günde 1 su bardağı bal, zencefil, karabiber karışımı içeceğiz.


6. Günde 1 su bardağı limon, zerdeçal karışımı içeceğiz.


7. Mevsim meyvelerini muhakkak tüketeceğiz.


8. Ülkemizde D vitamini, çinko, demir ve B12 eksikliği çok görülür muhakkak takviye edeceğiz.


9. Propolis alacağız ve günde yetişkinler 5 damla, çocuklar 3 damla tüketeceğiz. 3 gün kullanıp 3 gün ara vereceğiz.


10. Birer gün arayla sarımsaklı yoğurt tüketeceğiz.


11. Günde 1 bardak kefir tüketeceğiz.


12. Yemeklerimizin yanında az da olsa turşu tüketeceğiz ve salatalarımızda muhakkak elma sirkesi tüketeceğiz.


13. Dört günde bir keten tohumu yağı 1 çay bardağı kadar içeceğiz.


14. Haftada bir kez uygun bulduğumuz mantar'ı tüketeceğiz.


15. C Vitamini tüketmeliyiz : Portakal, limon, mandalina, maydanoz, tere, roka, ıspanak, gibi besinler bol miktarda C vitamini içerir.


16. A Vitamini tüketmeliyiz : Yumurta, süt, balık, ıspanak, portakal, havuç, yeşilbiber, kayısı gibi sarı, turuncu ve yeşil sebze ve meyvelerde bulunan A vitamini güçlü bir antioksidandır.


17. E Vitamini tüketmeliyiz : fındık, ceviz, badem gibi yağlı tohumlar, sıvı yağlar, yeşil yapraklı sebzeler, kuru baklagiller, tahin gibi besinlerdir.


18. Çinko tüketmeliyiz: kırmızı et ve kabuklu deniz ürünleri ile karaciğer gibi hayvansal kaynaklı besinlerdir. Orta düzey kaynakları; fındık, ceviz, fıstık gibi kuruyemişler, süt, peynir ve kuru baklagiller gibi bitkisel kaynaklardır.


19. Omega 3- Omega 9 tüketmeliyiz : balık, keten tohumu, ceviz, semizotu gibi gıdalarda bulunurken, omega 9 zeytinyağında yüksek oranda bulunmaktadır.


20 . D vitamini tüketmeliyiz : En önemli kaynağı güneştir. Ayrıca Yağ bakımından zengin olan balık çeşitleri (somon, uskumru, ton balığı, sardalye) Süt ve süt ürünleri - Yumurta - Portakal suyu gibi doğal meyve suları - Tavuk ciğeri - Balık yağı - Tahıl ürünleri - Yonca - Isırgan otu - Maydanoz'da bulunmaktadır.


21. Corona'nın erkek spermini yok ettiği iddia ediliyor. Eczaneden Nature’s Supreme Multivitamin for Men isimli vitamini alabilirsiniz. Ayrıca kadınlar için olanı da var!


22. Çok bilinen Pharmaton isimli takviyeyi kullanabiliriz.


23. İmuneks Inflamax Optimize kullanılabilir.


24. Enterogermina Probiyotik takviyesi kullanılabilir.


25. Çocuklarımız için balıkyağı kullanmalıyız.


26. Günde 1 bardak yeşilçay tüketmeliyiz.


27. Bünyeye orantılı miktarda arı sütü kullanmalıyız.


28. Özellikle çocuklarımıza günde 1 kaşık keçi boynuzu pekmezi vermeliyiz.


29. Çocuklarımız için muz ve yoğurdu karıştırarak yedireceğiz.


30. Maske ve eldiven muhakkak kullanacağız ve kalabalıklardan uzak duracağız.

Araştırmacı-Yazar Kürşad Berkkan kimdir?

1981 Yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İş Dünyası Gazetesi’nde haber editörü olarak mesleki hayatına adım atan yazar daha sonra uluslararası sektörel dergi olan “Stainless Steel” isimli dergi de uzun yıllar haber müdürü olarak görev yaptı.

İleriki yıllarda öğrenim hayatına devam etmek için Pakistan’a giden yazar, burada İslam Hukuku üzerine eğitim gördü ve Pakistan İslam Enstitüsü, İbn Haldun Kampüsünde öğrenim hayatını sürdürdü. Pakistan’da aynı zamanda Suudi Arabistan’ın tanınmış havas hocalarından olan Ebu El Kasımi’den havas eğitimi aldı.

Türkiye’ye döndükten sonra “Radyo Hareket” isimli radyonun genel yayın yönetmenliği görevini yürüttü ve aynı zamanda program hazırlayıp sundu.

Daha sonra birçok gazete ve dergi de görevler aldı. Hareket Haber sitesinin yayın yönetmenliğini bir süre yürütmesinin ardından birçok televizyon kanalında program hazırlayıp programlar sunan yazar, halen özel bir televizyon kanalında canlı yayınlarına devam etmektedir.

Araştırmacı-Yazar Kürşad BERKKAN’ın yayınlanmış birçok kitabı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

• O’nun Sırrı

• İlluminati

• Gizli Örgütler ve Tarikatlar

• Masonlar

• HAARP,

• Kur’an’ın Sırları

• Armageddon Komplosu

• Hasan Sabbah ve Haşhaşiler

• Ufo Dosyası

• Küresel Para İmparatoru Rothschildler

• İstihbarat Savaşları

• Beyin Yakan Teoriler

• Biyolojik Terör

Corona ve Virüs Savaşları

• Evanjelizm

• İngiliz Derin Devleti

• Hitler ve Siyonizm  

• Küresel Sırlar

• Beyin Yakan Teoriler

• Corona ve Virüs Savaşları

23 Mart 2020 İstanbul- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Hbrma Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Hbrma Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Kahramanmaraş Markaları

Hbrma Haber, Kahramanmaraş ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (554) 334 96 00
Reklam bilgi


Anket Kahramanmaraş'ta Eğitim Kalitesini Nasıl Buluyorsunuz?