Musullu Et Kıyma Makinesinde Kahramanmaraşlılara Özel İndirim

Kahramanmaraş Omega-Siemens’da Kurban Bayramı’na özel Musullu Et Kıyma Makinesi’nde muhteşem indirim var. Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Kahramanmaraş Bölge Bayisi Omega-Siemens, “Bu bayramda bizimde katkımız olsun” diyerek mutfakların vazgeçilmezi Siemens ürünlerinde indirimli satışlarına devam ederken bir üründe dev indirime gitti.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Mağaza Müdürü Yunus Abdurahmanoğlu, “Kahramanmaraş için en uygunlu alışverişi sağlamak için gayret gösteriyoruz. Düğün paketlerimizde, beyaz eşyalarını yenileyen vatandaşlarımıza en uygun fiyattan yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bir ürün alırken sağlamlığı ve dayanıklılığı önemli. Siemens, beyaz eşya ve küçük ev aletlerinde hanımların vazgeçilmezi konumunda. Mutfak şeflerinin de birinci tercihi yine Siemens oluyor. Çünkü dayanıklı ve kaliteli.” dedi.

Musullu Et Kıyma Makinesinde Kahramanmaraşlılara Özel İndirim

Mağaza Müdürü Abdurahmanoğlu, “Malum ülke ekonomisi içinde bulunduğu buhranı atmaya çalışıyor. Bu bayramda bizimde katkımız olsun, evlere yeni eşyalar girsin diyerek Et Kıyma Makinesi’nde muhteşem bir indirim yaptık. Yoğunda ilgi gördü. Ve bu kampanyamız Kurban Bayramı süreci de dâhil olmak üzere devam edecek.” diye konuştu.

Yeni Evlenecek Çiftler’e Omega-Siemens Olarak Extra İndirim

Abdurahmanoğlu, “Özellikle son zamanlarda beyaz eşyada büyük fiyat artışları yaşandı. Biz bölge bayisi olarak elimizden geldiği kadar müşterilerimize çok güzel indirimler yapıyoruz. Evlenecek çiftlerin mutluluğuna ortak olmak içinse tüm yetkilerimiz kullanıyoruz. Ömür boyu mutluluklar diliyoruz” dedi. 

Kahramanmaraş Omega-Siemens, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Karşısında sizleri bekliyor

05 Tem 2022 - 18:44 Kahramanmaraş- Ekonomi